Aliuminiai langai

Ieškantiems aukštos kokybės bei patvarumą ir ilgaamžiškumą užtikrinančio sprendimo – aliuminio langai – puikus pasirinkimas. Aliuminio konstrukcijos lengvos, tvirtos, atrodo estetiškai. Galima rinktis norimos spalvos ir formato profilius ir taip įgyvendinti išskirtinius, netradicinius projektus.

Apollo Cold

Aliuminio profiliuočių sistema be terminio tarpiklio skirta naudoti pastatų viduje. Leidžia statyti duris ir langus naudojant nedidelio matomo pločio ir gylio (51mm) profiliuočius.

apollo cold

 

Techniniai parametrai:
Atsparumas mechaniniams poveikiams: 3 klasė
Atsparumas smūgiams: IV b klasė
Atsparumas kartotiniam atidarymui ir uždarymui: 5 klasė

 

 

 

Fiksuotas stiklinimas

 

Hercules

Aliuminio profiliuočių sistema be terminio tarpiklio, skirta naudoti pastatų išorėje. Leidžia statyti įvairių tipų duris ir langus. Trijų kamerų profiliai, kurių staktos gylis 67mm, užtikrina optimalią terminę izoliaciją. Puikus kainos bei kokybės santykis lemia šios langų-durų sistemos populiarumą užsakovų tarpe.

hercules

 

Techniniai parametrai:
Terminė izoliacija: nuo 1,97 W/m2K iki 2,8 W/m2K/Uf
Oro pralaidumas: iki 600 Pa
Atsparumas vėjui: iki 1600 Pa
Atsparumas vandeniui: iki 2000 Pa
Atsparumas įsilaužimui: SKG – WK2

 

Vertikalus pjūvis

 

Hermes

Aliuminio profiliuočių sistema be terminio tarpiklio skirta naudoti pastatų išorėje. Leidžia statyti retro stiliaus medieną imituojančias duris ir langus. Trijų kamerų profiliai (staktos gylis 81mm), patentuota izoliatorių sistema Spidertechnology® ir daugybė šiltinimo elementų užtikrina didelę terminę izoliaciją. Tinka naudoti statant išorines pertvaras naujuose pastatuose ir renovuojant esamus pastatus, kuriuose naudojami aukštos vizualinės kokybės retro stiliaus apkaustai.

hermes

Techniniai parametrai:
Profilių plotis: stakta 81 mm, varčia 90 mm
Mažiausias į vidų atidaromo lango matomas plotis: stakta 67 mm, varčia 41 mm
Mažiausias T profilio plotis: 73 mm
Stiklinimas: su EPDM stiklinimo sandarikliais, su neutraliu silikonu
Apkausstai: Eurowek
Stiklinimo plotis: 12 – 49 mm

 

Lango varčios pjūvis

 

Olympia

Aliumininio profilio sistema su terminiu tarpikliu iš kurios galima gamintii įvairių tipų duris ir langus skirta naudoti pastatų išorėje. Trijų kamerų profiliai, kurių staktos gylis 82mm, užtikrina didžiausią terminę izoliaciją. Sistema sukurta kaip atsakas į didėjantį apkaustų poreikį ekonominiams ir pasyviems namams. Tinka naudoti statant pertvaras individualiuose namuose ir komerciniuose objektuose, kuriuose reikia užtikrinti didžiausią terminę izoliaciją.

olympia

Techniniai parametrai:
Šiluminė izoliacija:  2 0,79 < Uf < 1,01W/m K
Oro pralaidumas: klasė 4/Classe 4
Atsparumas vėjui: klasė 4/Classe 5
Atsparumas vandeniui: E2000A
Oro pralaidumas: klasė 4/Classe 4
Atsparumas vėjui: klasė 4/Classe 5
Atsparumas vandeniui: E2000A

 

Lango varčios pjūvis

 

Themis

Aliumininio profilio sistema su terminiu tarpikliu, iš kurios galima statyti duris ir langus, skirta naudoti pastatų išorėje. Trijų kamerų profiliai (staktos gylis 94mm) patentuota izoliatorių sistema Spidertechnology ir daugybė šiltinimo elementų užtikrina didelę terminę izoliaciją.

 

themis

 

 

 

 

 

 

Lango varčios pjūvis

 

Triton

Aliumininio profilio sistema su terminiu tarpikliu, iš kurios galima statyti įvairių tipų duris ir langus, skirta naudoti pastatų išorėje. Trijų kamerų profiliai (staktos gylis 72mm) patentuota izoliatorių sistema Spidertechnology ir šiltinimo elementai užtikrina didelę terminę izoliaciją.

trito

Lango varčios pjūvis

 

  Otherwise you may begin to get dangerously https://college-homework-help.org/ close to having the work considered published.